+420 603 329 742       

Nečišská 82, 440 01 Dobroměřice

Truhlářství Vlasák- zakázková výroba

Firma byla založena v roce 1991. V začátcích byla výrobní truhlářská činnost prováděna v nájemních prostorách, ale po krátké době jsme zakoupili objekt, který se zcela přestavěl na truhlárnu. Během následujícího roku tak začala firma působit ve vlastních výrobních prostorách a stále se rozvíjí. Firma má i svoji dopravu sloužící k dovozu materiálu a k rozvozu hotových výrobků k zákazníkovi.

Vyrábíme a dodáváme a po dohodě se zákazníkem případně i následně montujeme pracovní kuchyňské desky, celé kuchyně, nábytek, stoly, židle, vestavné skříně, postele, schody samonosné i obklady schodů, okna, dveře exteriér i interiér, vrata vchodová i stodolová, pergoly, ploty a malé dřevěné stavby rozměrově i tvarově vše dle požadavků zákazníka.

Zpočátku byla hlavní činností klasická truhlářská výroba, která funguje dodnes. Následně se začala zabývat zpracováním plošných materiálů z homogenních materiálů a jejich zpracováním. Jedná se zejména o materiály Staron, Kerrock, Corian, které jsou vhodné především na kuchyňské pracovní desky, umyvadlové desky, recepční pulty, barové pulty, laboratoře apod.

Tyto materiály jsou neporézní s jednoduchou a snadnou údržbou. Jsou příjemné na dotyk a najdou uplatnění tam, kde je prvořadým požadavkem hygiena a čistota (kuchyně, koupelny, nemocnice, laboratoře atd.). Případné poškození lze jednoduše opravit přebroušením, přeleštěním. Tento materiál se zpracovává bezespárovou technikou spojování. Do desek lze umístit dřezy a umyvadla ( nerezové a kameninové ), tak i bezespárově vlepit dřezy a umyvadla z kompaktních materiálů. Výsledný výrobek vypadá jako odlitek.

Děláme jak pro koncového zákazníka, tak i pro architekty, studia a firmy např. Metrostav a.s. Praha, Průmstav a.s. Praha, Stavum s.r.o. Louny, Lounská stavební s.r.o. Louny, Stavby a.s. Praha,ČEZ a.s. atd. Naší práci uvidíte například v hotelu Thermal v Karlových Varech, na rozvodně Vyškov (Velín), prováděli jsme obnovu a rekonstrukci oken a nábytku školek a škol na Lounsku nebo v Hradu Litoměřice - Svatostánek vinařství, v obcích Dobroměřice nebo Chožov apod. Naší práci uvidíte například v hotelu Thermal v Karlových Varech, práce pro ČEZ na rozvodně Vyškov (Velín), obnova a rekonstrukce oken a nábytku školek a škol na Lounsku nebo Hrad Litoměřice - Svatostánek vinařství apod.


Nečišská 82
Dobroměřice, okr. Louny
+420 603 329 742
tel.fax 415 671 338

TRUHLÁŘSTVÍ JOSEF VLASÁK
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.truhlarstvi-vlasak.com
Truhlářství Vlasák

© 1991- TRUHLÁŘSTVÍ JOSEF VLASÁK