Staron

 

Staron je syntetický homogenní materiál z akrylové pryskyřice a přírodních minerálů. Díky svému složení se vyznačuje mnoha užitečnými vlastnostmi - od neporéznosti, přes snadné čištění, až po variabilitu použití a barevnou stálost.


Vlastnosti Staronu

hygienický
Jako neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry, vytváří dokonale hladkou pracovní plochu, do které špína ani bakterie neproniknou.

Snadno se čistí a udržuje
Povrchy zhotovené ze Staronu se snadno a rychle čistí vodou nebo abrazivními prášky. Případné škrábance a vrypy lze snadno a bez následků odstranit.

Atraktivní, stálobarevný a dlouhá životnost
I po letech si Staron uchovává atraktivní vzhled i vlastnosti.

Tvárnost
Díky své jedinečné tvárnosti a snadné opracovatelnosti vyhoví Staron požadavkům na výrobu předmětů atypických tvarů. Umožňuje také např. vytvořit interiér, který nemá ostré hrany. Designéři oceňují Staron především pro jeho schopnost tvarovat jej do mnoha funkčních a atraktivních podob a tvarů.Všestranné použití
Podobně jako umělý kámen Corian, je i Staron možné využít jak v koupelnách, sprchách a toaletách, ale také v laboratořích, obchodech, recepcích a mnoha dalších místech, které vyžadují jednoduchou údržbu a odolnost proti skvrnám.

 

Pokud vás zajímají výrobky z Staronu, navštivte naší fotogalerii.

Soubory ke stažení