Pracovní desky - Staron, Kerrock, Corian

Umělý kámen je povrchový materiál, který najde široké uplatnění všude tam, kde chcete mít klasický tvar i tvar neobvyklý bez zbytečných viditelných spojů.  Tento materiál nabízí téměř neomezené možnosti jak pro architekty a designéry, tak i konečného zákazníka.

 

Desky z homogenních materiálů vyrábíme v různých tvarech a provedení čelních ploch. Je odolný vůči každodennímu opotřebení. Povrch těchto desek je neporézní (nenasákavý). Díky těmto vlastnostem nachází uplatnění v domácnostech na kuchyňské pracovní desky či koupelnové desky.

 

Své uplatnění najdou ale také v komerčních prostředích jako např. administrativní centra, obchody, hotely, jako barové pulty, recepční pulty nebo ve zdravotnických zařízeních či laboratořích.

 

Tento materiál nabízí bezmála širokou škálu více než 100 barevných odstínů a taktéž novou řadu Tempest, který vytváří 3D efekt.

 

Tyto materiály vynikají jednoduchou a snadnou údržbou. Případné poškození lze jednoduše opravit. Lze je opracovávat klasickým způsobem jako dřevo, řezat, při vyšších teplotách tvarovat do požadovaných oblouků či jiných tvarů.

Umělý kámen je teplejší a příjemný na omak.

 

Z umělého materiálu se dají vyrobit i umyvadla či vaničky. Nabízíme klasické odlitky v různých tvarech, velikostech a odstínech, které jsou již hotové. Dá se ale vyrobit i neobvyklý tvar dle vašich požadavků.

 

Barevnou škálu najdete v odkaze- vzorkovníky