Kerrock

Kerrock se používá  v domácnostech, v komerčních interiérech, vyrábí se z něho nábytek zejména pro koupelny, kuchyně, recepce a díky jeho výjimečným vlastnostem také ke speciálním aplikacím např. ve zdravotnictví.


Vlastnosti Kerrocku

hygienický
Jako neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry, vytváří dokonale hladkou pracovní plochu, do které špína ani bakterie neproniknou.

Snadno se čistí a udržuje
Povrchy zhotovené z Kerrocku se snadno a rychle čistí vodou nebo abrazivními prášky. Případné škrábance a vrypy lze snadno a bez následků odstranit.


Atraktivní, stálobarevný a dlouhá životnost
I po letech si Kerrock uchovává atraktivní vzhled i vlastnosti.

 

Tvárnost
Díky své jedinečné tvárnosti a snadné opracovatelnosti vyhoví Kerrock požadavkům na výrobu předmětů atypických tvarů. Umožňuje také např. vytvořit interiér, který nemá ostré hrany.


Všestranné použití

Kerrock na našem trhu velmi rychle zdomácněl jako materiál používaný při realizaci kuchyňských a koupelnových interiérů. Prosadil se také v bankách, obchodech, hotelech a restauracích. Díky svým jedinečným vlastnostem - především neporéznosti, snadnému čištění a bezespárovým spojům se stále více prosazuje také v nemocnicích, laboratořích a zubních ordinacích.

 

Pokud vás zajímají výrobky z Kerrocku, navštivte naší fotogalerii.

Soubory ke stažení